Powrót Smoka :)

Otóż na specjalne życzenie donoszę, że Smok sukcesywnie wraca do sportu. Wciąż stoi w Grzmiącej i dużo czasu spędza na padokach ze swoim przyjacielem Treworkiem.

Pani Kasia przywraca jego kondycję i pracuje nad techniką. Startował już jak wiecie w zawodach ujeżdżeniowych dwa razy w tym roku, raz w zawodach skokowych pod Panią Kasią (zdjęcie ze strony Stajni Grzmiącej na fb):

1039887_582160028560625_5410070684304429143_oW najbliższy weekend Smok będzie startował w zawodach wkkw w Bogusławicach. W planach ma starty w wkkw przez całą jesień i co dalej będzie, to zobaczymy. Trzymajcie za niego kciuki w najbliższy weekend!

 

Komentarze

6
 • Ola

  Cieszę sie, że z nim lepiej :) a Tobie również życzę duuużo sukcesów i więcej notek :)

  Odpowiedz
 • Julia

  Trzymam kciuki za Smoka, życzę sukcesu na zawodach. Zapraszam na mojego bloga o podobnej tematyce : http://blogokoniach357.blogspot.com

  Odpowiedz
 • asia

  Świetnie, że Smok wraca do WKKW.On jest stworzony do pędzenia na krosie :)

  Odpowiedz
 • Anonimka

  Ile masz aktualnie lat?
  Mam prośbę i jednocześnie pytanie… Czy mogłabym wiedzieć ile masz lat, ile masz wzrostu i ile ważysz ( ostatnie szczególnie ) bo masz śliczą sylwetkę <3
  I proszę Cię również o napisanie posta o "idealnym jeźdźcu" ponieważ ja mam 14 lat, jestem normalnej sylwetki, ale cały czas się odchudzam bo chcę na koniu wyglądać "dobrze" czy mogłabyś opisać idealne wymiary itp i napisac coś o sobie w tym wątku, o tym czy masz jakieś kompleksy ze swoim ciałem, czy kiedyś się odchudzałaś, albo czy nie jesz słodyczy itp…?
  Byłabym wdźięczna

  Odpowiedz
  • cometka

   Najgłupsza rzecz, jaką tu przeczytałam. Po co się odchudzać? Skoro jesteś normalnej sylwetki to robiąc to tylko wyniszczysz swój organizm. Koń nie patrzy na twój wygląd, sędziowie na zawodach też nie *no chyba, że chodzi o ubiór itp. ale nie o tym mowa*. Ogarnij się, bo żeby jeździć konno trzeba mieć trochę siły, a zostanie szkieletem ci w tym nie pomoże.

   Odpowiedz
  • zebrazklasa

   Anonimko, nie ma czegoś takiego jak idealne wymiary idealnego jeźdźca. Ja mam 16 lat, około 180cm wzrostu i wazę sporo, choćby przez swój wzrost i ilośc mięśni. Oczywiście, że mam kompleksy, tzn gdybym mogła zamieniłabym kilka rzeczy w swoim ciele. Czasami sie tez odchudzam jak pozwolę sobie za dużo na raz przytyć to staram sie mniej jeść i więcej ruszać. Ale wszystko to z umiarem, normalnie. Nie wiem jak wyglądasz, ale nie sugeruj sie proszę tym jak ktoś inny wyglada tylko pracuj nad swoim ciałem tak abyś sie sama w nim dobrze czuła. I mówiąc “pracuj” nie mam na myśli głodówek, ani diet z internetu tylko zdrowy rozsądek, dużo ruchu najlepiej i mało słodyczy. Pozdrawiam z wakacji!

   Odpowiedz

DODAJ KOMENTARZ?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.